Dzierżawa gruntów pod instalację fotowoltaiczną

Firma AC S.A., właściciel marki Solar STAG, wydzierżawi grunty pod budowę farm fotowoltaicznych na terenie całej Polski.

AC S. A to firma z Białegostoku, która ma 30-letnie doświadczenie na rynku alternatywnych źródeł zasilania (LPG). Instalacje STAG są dostępne w ponad 60 krajach na całym świecie.

Jednym z kluczowych segmentów działalności AC S.A. jest branża fotowoltaiczna, w której funkcjonuje pod marką Solar STAG. Spółka koncentruje swe działania na obsłudze klienta biznesowego oraz inwestora zainteresowanego budową instalacji komercyjnej.

Inwestorzy mogą mieć pewność, że ich projekt fotowoltaiczny zostanie zrealizowany sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

AC S.A. to firma specjalizująca się w rozwoju projektów fotowoltaicznych od fazy dzierżawy gruntu, poprzez opracowanie projektu technicznego i uzyskanie niezbędnych pozwoleń, aż do uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę.

Firma ma niezbędną wiedzę i doświadczenie, w związku z czym może przeprowadzić cały proces od początku do końca. AC S. A zapewni profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie inwestycji.

Dzierżawa gruntów — działki IV, V oraz VI klasy.

AC S.A. poszukuje niezacienionych działek na gruntach IV, V i VI klasy. Poszukujemy gruntów w niedużej odległości od linii średniego napięcia lub GPZ. Argumentami stojącymi za spółką są konkurencyjne warunki współpracy oraz doskonała sytuacja finansowa.

Dzierżawa gruntów pod instalację fotowoltaiczną to czysty zysk dla właściciela. Nasi eksperci zweryfikują, czy działka spełnia wymogi inwestycji i zajmą się przygotowaniem wszelkich niezbędnych formalności. „W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do skontaktowania się i podania numeru działki oraz nazwy gminy, w której jest położona” – mówi Dariusz Skrzeczyński, kierownik działu.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 857 438 145 oraz +48 668 560 678 lub mailowo pod adresem biuro@solarstag.pl.

Solar STAG to marka w portfolio spółki AC S.A. Pod tą marką od listopada 2020 roku firma oferuje klientom indywidualnymbiznesowym, jak i rolnikom kompletne instalacje fotowoltaiczne.