Solar STAG – marka firmy AC S.A.

Producent najlepszych polskich instalacji autogaz rozpoczyna działalność w branży fotowoltaiki

Solar STAG to marka w portfolio spółki AC S.A. Pod tą marką od listopada 2020 roku firma oferuje klientom indywidualnym, biznesowym, jak i rolnikom kompletne instalacje fotowoltaiczne.

– Od ponad 30 lat umożliwiamy kierowcom korzystanie z LPG  alternatywnego i ekologicznego paliwa. Nasze doświadczenie i potencjał chcemy teraz wykorzystać w innym segmencie alternatywnych źródeł energii, jakim jest fotowoltaika. Panele fotowoltaiczne, podobnie jak gaz LPG, kojarzą się z oszczędnością i ekologią, a to bez wątpienia wpisuje się w DNA naszej firmy – zwraca uwagę Anatol Timoszuk, prezes AC S.A.

Klienci Solar STAG mogą liczyć na wsparcie nie tylko od projektu do montażu i uruchomienia instalacji fotowoltaicznej. Specjaliści i serwisanci Solar STAG pozostaną do dyspozycji klientów przez cały okres użytkowania paneli. Pomogą także w załatwieniu niezbędnych formalności, także tych dotyczących pozyskania dotacji ze środków publicznych.

Dodatkowo, dzięki silnej pozycji rynkowej, spółka może zaproponować korzystne formy finansowania inwestycji, we współpracy z uznanymi instytucjami finansowymi.

WARTOŚCI Solar STAG

To co najważniejsze
Realne oszczędności i bezproblemowe wieloletnie użytkowanie. Takie korzyści osiągniesz dzięki montażowi instalacji fotowoltaicznej Solar STAG.

Dbamy o jakość
Montaż instalacji fotowoltaicznej Solar STAG to inwestycja na wiele lat, dlatego zamontujemy u Ciebie najwyższej jakości urządzenia z wieloletnią gwarancją.

Zespół fachowców
Zaprojektujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie, abyś mógł maksymalnie wykorzystać możliwości Twojej instalacji fotowoltaicznej Solar STAG

Instalacja od A do Z
Pokaż nam swoje rachunki za prąd i pozwól dokonać w swoim domu lub firmie niezbędnych pomiarów.  Na tej podstawie zaprojektujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Doradzimy też korzystne finansowanie – kredyt, leasing lub dofinansowanie.

Zadowolenie na lata
Nasi specjaliści i serwisanci pozostaną do Twojej dyspozycji przez cały okres użytkowania instalacji fotowoltaicznej Solar STAG, także po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Więcej o AC S. A. na www.ac.com.pl