Zakup projektów elektrowni fotowoltaicznych

Zakup projektów elektrowni fotowoltaicznych – Spółka AC SA, właściciel marki Solar STAG, zakupi projekty elektrowni fotowoltaicznych o mocy powyżej 1 MWp. Poszukujemy projektów na różnych etapach rozwoju, w całej Polsce.

Solar STAG to marka należąca do AC SA – firmy z ponad 30-letnią tradycją na rynku alternatywnych źródeł zasilania. Białostocka spółka, notowana od ponad 10 lat na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, znana jest przede wszystkim z produkcji kompletnych instalacji autogaz STAG, sprzedawanych w ponad 60 krajach na świecie. Od kilku lat spółka uczestniczy w rozwoju rynku fotowoltaiki.

– Zakup projektów elektrowni fotowoltaicznych jest jednym z naszych celów biznesowych. Chcemy wykorzystać nasz potencjał w kompleksowej realizacji projektów elektrowni fotowoltaicznych od fazy rozwoju lub zakupu do energetyzacji. Jesteśmy również zainteresowani współpracą z innymi firmami developerskimi. Dysponujemy własnymi środkami finansowymi na realizację transakcji. Proponujemy też wsparcie w opłaceniu kaucji na poczet wydania warunków przyłączeniowych – podkreśla Anatol Timoszuk, prezes AC SA.

Współpraca z Solar STAG rozpoczyna się od audytu dokumentacji. Firma oferuje atrakcyjną cenę za projekt oraz konkurencyjne warunki biznesowe. Eksperci Solar STAG obsługują proces wyceny i zakupu, gwarantując maksymalne zyski i bezpieczeństwo.

JAK WYGLĄDA PROCES ZAKUPU PROJEKTU ELEKTROWNI FOTOWOLTAICZNYCH?

Krok 1: Audyt

Rozpoczynamy od audytu projektu, po czym tak szybko, jak to możliwe, podejmujemy decyzję inwestycyjną.

Krok 2: Wycena i rozliczenia

Oferujemy najlepszą możliwą cenę, zapewniamy całościowe rozliczenie.

Krok 3: Wsparcie

Nasi specjaliści pomagają w trakcie całego procesu wyceny i sprzedaży.

Zainteresowani współpracą z AC SA mogą kontaktować się bezpośrednio z ekspertem Solar STAG telefonicznie 668 560 678 lub mailowo: biuro@solarstag.pl